יום שלישי, 6 במאי 2008

תרגיל "BuzzerBeater"

כל קבוצה רוצה שיהיה לה בארכיון התרגילים, תרגיל מסויים שניתן לשימוש להשגת סל בשניות האחרונות (של ההתקפה, הרבע או המשחק) ללא קריאה לפסק זמן ושרטוט על לוח המאמן. לכן בניתי תרגיל עם מגוון אופציות להשגת סל במספר מועט של שניות כשעמד הפתיחה היא הוצאת חוץ מאיזור קו החצי.

רובכם תזכרו את הBuzzerBeater של שארפ מול ז'לגיריס, דרק פישר מול סן אנטוניו, מאריו צ'למרס מגמר ה-NCAA האחרון ועוד מספר זריקות של הגדולים בהיסטוריה כמו מייקל ג'ורדן, ג'ון סטוקטון, רג'י מילר ועוד...
התרגיל מתחיל כששחקן 3 מכניס את הכדור פנימה. שחקנים מספר 4 ו1 בהתאמה חוסמים חסימת בייסליין מדורגת לשחקן מספר 2 שאמור לקבל את הכדור פנוי לזריקת "קאטצ' אנד שוט" מהפינה. מיד לאחר החסימה יוצא מספר 4 לאיזור קו העונשין.

במידה ושחקן 2 לא הצליח לקבל את הכדור לזריקה טובה, שחקנים מספר 4 ו5 בהתאמה חוסמים לשחקן מספר 1 חסימה מדורגת שבסופה הוא מצליח לקבל את הכדור באיזור ה"טופ אוף דה קי".
שחקן מספר 4 חוסם חסימה ללא כדור לשחקן מס' 2 על מנת לפנות אותו לקליעה ושחקן מספר 5 מגיע שנייה לאחר מכן לחסום לשחקן מספר 1. כעת לשחקן מספר 1 יש שלוש אופציות: למסור את הכדור לשחקן מס' 2 במידה והוא פנוי לזריקה, לזרוק לסל במידה והוא פנוי ולשחק משחק פיק אנד רול מהיר עם שחקן מספר 5 לכיוון הצד המבודד.

אני מאד אוהב את התרגיל הזה בגלל פשטותו ובגלל מספר אפשרויות הקליעה הגדול שהוא מצליח ליצור במספר שניות מועטות. כמובן שכל מאמן יכול לעשות עם התרגיל הזה התאמות בנוגע לקבוצתו (לדוג' להחליף את שחקן מספר 1 בשחקן מס' 3 במידה ושחקן מס' 1 הוא סקורר פחות טוב) ובנוגע לסיטואציה בה הוא נמצא (לדוג' סיום משחק בפיגור 3 נק' כשברור שהוא חייב להשיג שלשה).

3 תגובות:

אנונימי אמר/ה...

Your pouches will degrade after time, so you will have to repair
them every once in a while in the abyss.
Try and keep all of your tools and items
organized in a neat way. We design and manufacture the full
range of conveyor components used in materials handling equipment, whether for new systems or replacement parts to any existing
equipment.

my weblog ... mining

אנונימי אמר/ה...

Even though the Best Penis Enlargement process can’t do more for you,
you can use a device called Penile Extender, to finally get those inches that
puberty didn’t want to give you. You'll find it demonstrates that they likely have the ideal penis enlargement workouts which will get you a rise in penis measurement. This method is useful to attain perfect girth and size. All you require to be able to productively help make your body part larger making use of this technique a cheap guidebook that teaches you which work outs to carry out. Using there program will take about 7 minutes of your day and they offer a 100% money back guarantee should you not be happy with them.

Also visit my website ... penis advantage

אנונימי אמר/ה...

Its not surprising that people might become depressed during stressful
times – such as going through a divorce, caring for a sick relative or financial problems.

It needs to be rushed to a medical facility which is capable of handling emergencies.

Yeast Infection No More Book By Linda Allen is a 150 page downloadable e-book, jam-packed with the whole set of blueprint all-natural yeast infection treatment solutions, distinctive
highly effective methods as well as the step by step holistic yeast
infection process. The fourth chair of the Fine Group is a rotating chair filled by
Jimmy Gaudreau (veteran of The Country Gentlemen, J.
Her new Bluetooth Headset is obviously the latest model.my homepage ... judicatio